Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Zbiory biblioteki szkolnej

Zbiory biblioteki szkolnej

Zbiory biblioteki szkolnej to 8656 woluminów. Wśród nich znajduje się literatura popularno-naukowa, literatura młodzieżowa ,lektury. Oprócz tego  posiadamy 722 podręczniki i broszury. Prenumerowane są czasopisma dla uczniów i nauczycieli. Ze zbiorów biblioteki mogą korzystać wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. W czytelni można korzystać z księgozbioru podręcznego, z komputerów, drukarki i xero .Biblioteka udostępnia swoje zbiory 15 godzin w tygodniu. W ubiegłym roku ,dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa biblioteka powiększyła zbiory o  542 książki i 14 audiobooków. Wśród nich powieści obyczajowe, kryminały, fantastyka, książki na temat zdrowego odżywiania, poradniki itp. Każdy znajdzie coś dla siebie. Biblioteka zaprasza.