Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Lublin Europejską Stolicą Młodzieży 2023

Lublin Europejską Stolicą Młodzieży 2023

Miasto Lublin otrzymało tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. W związku z przygotowaniami do tego wydarzenia zorganizowana zastała akcja #poznajmy się!, mająca na celu włączenie młodzieży i zapoznanie się z ich oczekiwaniami i potrzebami. Służy temu specjalna ankieta online, która ma za zadanie zbadać m.in:

  • jak młodzi ludzie postrzegają Lublin?
  • co robią w czasie wolnym?
  • czego potrzebują, by aktywnie działać w swoim otoczeniu?

Zależy nam na jak najszerszym dotarciu do młodych ludzi z różnych grup wiekowych i środowisk, by otrzymać jak najbardziej pełny obraz. Na potrzeby realizacji działań w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży definiujemy młodzież jako osoby w wieku od 10 do 30 roku życia. Zależy nam również na dotarciu do osób związanych z Lublinem nie tylko jako miejscem zamieszkania, ale również nauki, pracy czy też spędzania czasu wolnego.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiet przez młodych ludzi. Ankieta jest dostępna do 30 listopada 2021 r. w 3 wersjach językowych – polski, angielski, ukraiński.

Jak wziąć udział w badaniu online?

Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków i wypełnić ankietę online:

    po polsku – https://esm2023.webankieta.pl/
    po angielsku – https://eyc2023.webankieta.pl/
    po ukraińsku – https://esmlublin2023.webankieta.pl/

Więcej informacji o Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 i o tym, jak można z nami wspólnie ją tworzyć: Dołącz do nas na FB – www.facebook.com/Lublin.EYC2023 lub wejdź na www.mlody.lublin.eu

Link do filmu – słowo od Pana Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka do młodych

https://youtu.be/H_ehSaRb8V4