Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Eko warsztaty – Eko inspiracje na stroiki i ozdoby świąteczne.

Eko warsztaty – Eko inspiracje na stroiki i ozdoby świąteczne.

08.12.2021r. odbyły się warsztaty ozdób i stroików świątecznych. Celem warsztatów była troska o środowisko i wykonanie ozdób bożonarodzeniowych z  zużytych materiałów, których podstawą były gazety, tektura, sznurek, rolki papieru toaletowego, butelki plastikowe itp.)  oraz dary natury (szyszki, suche rośliny i inne).  I tak z gazet powstały aniołki, z rolek papieru toaletowego śnieżynki, z tektury i sznurka powstała choinka ozdobiona gwiazdkami pomarańczy, z katalogu powstała choinka.  Owoce katalpy były inspiracją do stworzenia różnokolorowych błyszczących brokatem sopli. Wykonane prace ozdobią choinką szkolną,

 Dziękujemy za zainteresowanie naszym przedsięwzięciem uczennicom z klas: I TW- Natalii Sękuła, II TWZ – Katarzyna Chmiel, Magdalena Jurek, III TI – Patrycja Norek, III TWZ – Julia Choińska, Julia Moroniak, Martyna Kosidlak, Magda Moczybroda, Ewelina Wojtyła. Warsztaty zorganizowały panie Anna Korba i Joanna Mendykowska.