Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Podróż sentymentalna w lata 20 i 30

Podróż sentymentalna w lata 20 i 30

Lata 20. Lata 30. Podróż sentymentalna. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach. Nasi uczniowie wraz z opiekunami z naszej szkoły uczącymi w zawodzie Technik usług fryzjerskich z innowacją „Wizaż i stylizacja” pracowicie spędzili niedzielę, tworząc piękne i stylowe fryzury. Wspomniane fryzury charakteryzowały się krótko ściętymi włosami. Popularne do dziś fryzury to bob z grzywką, uwodzicielskie fale oraz kok w stylu charleston. Fryzura ta łączy w sobie fale oraz romantycznego koka. Kobiety pokochały te fryzury. Włosy dodatkowo zdobiły błyszczącymi opaskami z dodatkiem kamieni i piór. Dziękujemy serdecznie 🤗🤗🤗

Lata-20-i-30-00

Zdjęcie 1 z 15