Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Dzień otwarty

Dzień otwarty

1 kwietnia 2022r. z okazji Dni Otwartych w naszej szkole uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami z okolicznych szkół uczestniczyli w pokazach pt. „Spotkania zawodowców” promujących kierunki kształcenia pod hasłami: „Magia motoryzacji” „Komputerowe wyzwania”, „Montownia fryzur i piękna”.

Pomimo zimowej aury na zewnątrz atmosfera w „Hubalu” była wyjątkowo gorąca. Młodzież zapoznała się z poszczególnymi zawodami zwiedzając pracownie informatyczne, fryzjerskie i mechaniczne. Zainteresowani mogli zmienić fryzurę, ostrzyc się czy spróbować swoich sił w spawaniu, pograć w Xboxa i zregenerować siły poczęstunkiem.

Na zaplanowany paintball po wcześniejszym uzgodnieniu i przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy 1 czerwca.

Zapraszamy do „Hubala” bo „Dobry zawód to lepsza przyszłość”.

Dzien-otwarty-01

Zdjęcie 1 z 71