Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Poznań Motor Show

Poznań Motor Show

W dniach 07.04. – 09.04.2022r. uczniowie naszej szkoły z klas: II TPS, III TPS, III TW i IV TPS pod opieką Pana Andrzeja Pietrzaka w cyklu zajęć – „Akademia Techniki Motoryzacyjnej” – realizowanych w ramach projektu „Nowe kwalifikacje” wzięli udział w największych targach motoryzacyjnych w Europie Środkowej. Na zwiedzających czekały bogate ekspozycje samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. Uczniowie mogli podziwiać premierowe i przedpremierowe prezentacje modeli samochodów w wykonaniu czołowych, światowych producentów. Poznań Motor Show to również ogrom imprez towarzyszących, takich jak Kongres MOVE – International Mobility Congress, Poznań Motor Bike Show,  Stunt Wars Poland czy Gala Best Cars. Imprezę reaktywowano po trzech latach, a organizatorzy zaskoczyli publikę najnowszymi modelami aut. Tegorocznym motywem przewodnim była elektromobilność, dzięki czemu można było zobaczyć wiele pojazdów elektrycznych. Targi samochodowe to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Do zobaczenia w 2023 roku.

Motor-Show-2022-01

Zdjęcie 1 z 13