Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Obchody 231 Rocznicy Konstytucji 3 Maja

Obchody 231 Rocznicy Konstytucji 3 Maja

28 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony Konstytucji 3 Maja. Ceremoniał szkolny poprowadził i okolicznościowe przemówienie wygłosił nauczyciel historii Marcin Kryk, część artystyczną przygotowali uczniowie  z klas 3Ti i 3Tw: Patrycja Norek, Łukasz Kuś, Skoczylas Mateusz, Staszek Filip, Żyłka Mateusz, Adamczyk Julia, Kruszyńska Aneta. Prezentacja multimedialna przypomniała nam trudne  dzieje  naszego narodu oraz uświadomiła  rolę naszej małej ojczyzny. Dekorację i oprawę techniczną przygotowali nauczyciele : Anna Prajsnar, Agnieszka Siek, Justyna Królak, Wiesław Olech.

,, Tu wszędzie jest moja Ojczyzna,
Tu każdy kwiat do niej się przyzna,
Źdźbło trawy najmniejsze podszepnie mi wiersze
Tu wszędzie jest moja ojczyzna
Tu każdy kwiat do niej się przyzna,
Źdźbło trawy najmniejsze podszepnie mi wiersze
Tu wszędzie jest moja ojczyzna ‘’

3-Maj-01

Zdjęcie 1 z 30