Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Dance With Me – dzień trzeci.

Dance With Me – dzień trzeci.

Czwartkowy  dzień 22 września wypełniony był zajęciami projektowymi w naszej szkole . Rozpoczęliśmy od warsztatów tańca do muzyki Con Calma. Do tego tańca fryzury wykonały nauczycielki i uczennice klas fryzjerskich. W przerwie pomiędzy zajęciami mogliśmy posmakować polskich wypieków przygotowanych przez naszych niezawodnych rodziców. Kolejnym punktem były warsztaty Jerusalema dance. Piosenka, która w ostatnim czasie stała się bardzo popularna na całym świecie, dzięki wyzwaniom zamieszczanych w mediach społecznościowych. My jako partnerzy projektu również Jerusalema dance challange postanowiliśmy zawrzeć w naszych działaniach. Z obu wykonanych przez nas tańców zostały nagrane filmy, które są produktami naszych polskich działań. Zakończeniem intensywnego dnia pracy w szkole było wykonanie banneru symbolizującego jedność i przyjaźń . Każdy uczestnik spotkania odbił farbą swoją dłoń na banerze na pamiątkę pobytu w Polsce.

Dance-With-Me_3_-01

Zdjęcie 1 z 22