Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu

W dniach 23.09.2022r – 30.09.2022r obchodzony jest Europejski Tydzień Sportu. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła sie w tę europejską kampanię zachęcającą do aktywności fizycznej i promującą różnorodne formy ruchu wśród dziewcząt i kobiet.  W programie zajęć Bądź Fit z „Hubalem” tym razem znalazły się takie formy ruchu przy muzyce jak: Step aerobik –  ćwiczenia typu cardio, a więc poprawiające kondycję  a tym samym pracę układu sercowo naczyniowego oraz wzmacniające nogi: TBC – trening Total Body Condition – trening całego ciała, a  także Fit Ball – trening z wykorzystaniem dużych piłek rehabilitacyjnych, które poza wzmacnianiem relaksują i rozluźniają mięśnie.

W zajęciach wzięły udział uczennice i nauczycielki naszej szkoły ze swoimi dziećmi oraz kobiety ze środowiska lokalnego. Zajęcia poprowadziła nauczycielka wf  p. Joanna Mendykowska, a w zorganizowanie zajęć włączyła się również p. Katarzyna Maciejczyk oraz P. Robert Skoczylas, który przygotował sprzęt nagłaśniający.

Nauczycielom dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu tego wydarzenia, a wszystkim uczestniczkom za zainteresowanie i udział w zajęciach. #BeActive i do zobaczenia za rok.

BeActive-01

Zdjęcie 1 z 35