Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

„Serce Twe pełne Ojczyzny po brzegi”

„Serce Twe pełne Ojczyzny po brzegi”

30 września 2022 w naszej szkole obchodziliśmy , już po raz 34, święto Patrona Szkoły. Ponad 50 pierwszoklasistów złożyło ślubowanie na sztandar szkoły, wręczono dyplomy za konkurs wiedzy  o patronie szkoły , w którym I miejsce zajął  Mateusz Piekarz  z klasy I technik informatyk, II miejsce – Alicja  Mazur – technik usług  fryzjerskich, III miejsce –  Bartosz Małecki – technik pojazdów samochodowych.

Piękną część artystyczną, przypominającą sylwetkę Patrona,  pod kierunkiem pani Agnieszki Siek, przygotowały klasy maturalne:

IV Tw: Otylia Grobelna, Julia Adamczyk, Karol Ciężak, Wojciech Kostrzewa, Krystian Korba oraz uczniowie z kl IV Ti – Łukasz kuś , Damian Mączka, Mateusz  Skoczylas, Andrzej Żyłka. Prezentację multimedialną przygotowali: Patryk Cieśla i Paweł Golisz z kl IV Ti . Ceremoniał szkolny poprowadził pan Marcin Kryk, poczet sztandarowy reprezentowali: Dominik Luterek, Bartłomiej Kaźmierak oraz Michał Pawelec. Wieniec pod pomnikiem patrona złożyli: Wiktor Długoszek, Filip Staszek oraz Jędrzej Duda.

Dekorację wykonały panie Joanna Mendykowska i Katarzyna Maciejczyk, merytorycznie nad scenariuszem czuwała Anna Prajsnar, a technicznie Robert Skoczylas. Pierwszoklasistom życzymy sukcesów i miłego pobytu w naszej szkole.

Swieto-Szkoly-01

Zdjęcie 1 z 55