Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

STYPENDIUM STAROSTY POWIATU LUBELSKIEGO

STYPENDIUM STAROSTY POWIATU LUBELSKIEGO

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV TWZ Piotr Tylus otrzymał stypendium naukowe Starosty Powiatu Lubelskiego. Przyznawane jest ono na pół roku uczniom z najwyższą średnią ocen za poprzedni semestr. Piotrek uzyskał na koniec roku szkolnego 2021/22  średnią ocen 4,81.
    Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 14.10.2022 r. w Piotrowicach, w czasie obchodów powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Piotrkowi gratulujemy a pozostałych uczniów zachęcamy do wytężonej pracy.

Podczas tej uroczystości Nagrodę Starosty Lubelskiego otrzymała Pani Katarzyna Maciejczyk. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Stypendia-01

Zdjęcie 1 z 8