Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

     W dniu 20 lutego 2023 roku w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyła się gala wręczenia uczniom ze szkół z terenu województwa lubelskiego stypendiów Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji i Nauki.

     Zgromadzonych w Sali Błękitnej gości powitała Lubelski Kurator Oświaty p. Teresa Misiuk. Stypendia przyznane przez Prezesa Rady Ministrów otrzymało 313 osób a kolejne 46 osób zostało docenionych przez ministra edukacji i nauki.

Najbardziej wyczekiwanym momentem było wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów przez Wojewodę Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty. Z Naszej szkoły dwie osoby otrzymały to wyróżnienie: Katarzyna Maliszewska i Dominik Luterek.

Wyróżnionym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendysci-2023_01

Zdjęcie 1 z 6