Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

„W krainie bajek”- karnawałowy pokaz fryzur i mody w ,,Hubalu’’.

<strong>„W krainie bajek”- karnawałowy pokaz fryzur i mody w ,,Hubalu’’.</strong>

W poniedziałek, 20 lutego, w naszej szkole odbył się pokaz fryzur i  stylizacji z cyklu ,,Karnawałowy zawrót głowy’’, pt.: ,,W krainie bajek’’. Uczennice klas I, II i III w zawodzie: technik usług fryzjerskich  z innowacją ,,wizaż i stylizacja’’ wcieliły się w postacie księżniczek: Kopciuszka, Aurory, Śnieżki, Belli, Tiany i Roszpunki; w układach tanecznych zaprezentowały makijaże, fryzury oraz suknie  ze znanych bajek Disneya. Narratorki szczegółowo przypomniały społeczności szkolnej historię karnawału w Polsce i na świecie. Tło pokazu  dopełniała klimatyczna scenografia, wiersze i piosenki, m.in. Sylwii Grzeszczak ,,Księżniczka’’, melodie z bajek o Kopciuszku, Pięknej i Bestii czy ,,Walecznej Meridzie’’.

     Gorący aplauz  publiczności wzbudziło wykonanie piosenki, pt. ,,Mam tę moc’’  z  bajki ,,Królowa lodu’’ przez Karolinę Turską z klasy I Tw .

     Scenariusz pokazu przygotowały Panie: Joanna Mendykowska i Anna Poniewozik, dekoracje wykonała klasa I Tw  pod kierunkiem Pani Joanny Mendykowskiej, nad stylizacjami i fryzurami czuwały Panie: Agnieszka Maciąg i  Anna Poniewozik, a oprawę techniczną zapewnił Pan Robert Skoczylas. Uczennice, które wzięły udział w pokazie: kl. I Tw: Karolina Turska – śpiew, narrator: Maja Pizoń, Diana Lipko; kl. II Tw: Klaudia Migryt, Mariola Klimek, Natalia Sękuła, Ewelina Rak, kl. III Twz: Katarzyna Boczek, Katarzyna Chmiel, Karolina Grzegorczyk, Kinga Klimek i Amelia Lewandowska .

     Kolejny raz pokaz fryzur i mody  zapisał się na kartach historii ,,Hubala’’ jako potwierdzenie talentów młodzieży.

W-krainie-bajek-01

Zdjęcie 1 z 13