Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

„Spotkania zawodowców” w Hubalu

„Spotkania zawodowców” w Hubalu

Dnia 26 kwietnia 2023 r. w Hubalu odbyły się Dni Otwarte – „Spotkania zawodowców”.  Z zaproszenia skorzystali uczniowie szkół podstawowych. Mogli oni uczestniczyć w warsztatach przygotowanych przez nauczycieli zawodów.  Swój kunszt zawodowy zaprezentowały:

Technik Usług Fryzjerskich – atrakcyjne fryzury i stylizacje,

Technik Informatyk – wyposażenie nowoczesnych pracowni,

Technik Pojazdów Samochodowych  – warsztaty szkolne.

Nasi mistrzowie Polski w olimpiadzie motoryzacyjnej dzielili się swoimi wrażeniami i umiejętnościami. Uczniowie i nauczyciele zachęcali do podjęcia nauki w nowym zawodzie Technik Transportu Drogowego. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs bicia rekordu „pojemności” malucha. Jesteś ciekawy? Koniecznie obejrzyj.

Ósmoklasiści wraz z opiekunami zregenerowali siły przy ognisku wspólnym pieczeniem kiełbasek oraz słodkościami, a czas wszystkim umilał grą na akordeonie przewodniczący Rady Rodziców Piotr Żyłka (dziękujemy). Mimo pochmurnej aury atmosfera była gorąca.

Zapraszamy do Hubala!!