Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

16.11.2023 uczennice naszej szkoły w zawodzie technik usług fryzjerskich  pod kierunkiem Pań: Anny Poniewozik  i  Agnieszki Maciąg  wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim  w Tarnobrzegu pt.: ,,Anioły i demony’’.

Amelia Lewandowska (4TWZ) i  Klaudia Migryt (3 TWZ) oraz modelki: Mariola Klimek (3 TWZ ) i Magda Moczybroda (5 TWZ) stworzyły kreacje fryzjersko – stylistyczne w klimacie demonicznym.

W konkursie uczestniczyło 34 reprezentantów z czternastu szkół z województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Fryzury były wykonywane na modelkach wcześniej odpowiednio przygotowanych: strój i makijaż zgodny z tematem konkursu.
Punktacji podlegała spójność fryzury z makijażem, kreacją i dodatkami, artyzm i kreatywność w tworzeniu fryzury. I chociaż nasze uczennice nie zdobyły nagród to dla nas i tak  są  wygrane .

 Piękne stylizacje  naszych dziewcząt, talent artystyczny, cierpliwość i kreatywność  można podziwiać w pracowni fryzjerskiej w naszej szkole.

Nauczycielkom i uczennicom gratulujemy pomysłu i życzymy ciekawych inspiracji, szalonych pomysłów oraz samych sukcesów na polu zawodowym i prywatnym!

Anioly-i-demony-01

Zdjęcie 1 z 8