Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Zagrożenia płynące z patotreści

Zagrożenia płynące z patotreści

Dnia 20 listopada 2023 roku, zostały zrealizowane zajęcia profilaktyczno-edukacyjne o tematyce „Zagrożenia płynące z patotreści”. Spotkanie przeprowadzili przedstawiciele Policji: pani Elżbieta Konowałek z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz Piotr Stańko dzielnicowy Komisariatu Policji w Bychawie. Podczas spotkania uczniowie usłyszeli ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa, uzależnień oraz odpowiedzialności prawnej uczniów. Spotkanie to wpisuje się w założenia programu wychowawczo – profilaktycznego szkoły i będzie miało swój dalszy ciąg w postaci kolejnych działań dotyczących zagadnień z zakresu profilaktyki realizowanych w naszej szkole. Będziemy o nich pisać w kolejnych fotorelacjach.

Spotkanie-z-przedstawicielami-policji-01

Zdjęcie 1 z 10