Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Wypożycz książkę na święta

Wypożycz książkę na święta

Zapraszam czytelników do udziału w akcji „Wypożycz książkę na święta”. Szczególnie polecam nowości wydawnicze zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W ofercie biblioteki wiele powieści o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia. Święta to czas radości, spotkań w rodzinnym gronie, ale i długich wieczorów, które możemy spędzić w ciszy z kubkiem herbaty, świątecznym ciastem i książką.W ten sposób można oderwać się od rzeczywistości, dać się ponieść przygodzie i wczuć w przeżycia bohaterów. Zwolennikom mocnych wrażeń polecam kryminały i fantastykę. Pamiętajcie, że książka to zawsze uniwersalny prezent pod choinkę.

Biblioteka  zaprasza i życzy cudownych świąt !!!

Biblioteka-01

Zdjęcie 1 z 12