Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

„Niech żyje bal…”

„Niech żyje bal…”

27.01.2024 r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w swoim pierwszym, dorosłym balu. Studniówka odbyła się w „Dworku Ola”. Uroczystość poprowadzili uczniowie: Martyna Kosidlak i Michał Pawelec. Były podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i rodziców.
 Głos zabrali: dyrektor szkoły Janusz Sagan, w imieniu wychowawców p. Jolanta Szpytma i przedstawiciel rodziców p. Anna Woźniak. Zgodnie z tradycją młodzież rozpoczęła bal dostojnym polonezem. Szaleństwa na parkiecie trwały do piania kura. Teraz przed nimi już tylko …MATURA!!!
Trzymamy kciuki za naszych maturzystów i życzymy jak najlepszych wyników. Tych, którzy chcą zobaczyć jak bawili się uczniowie, nauczyciele i rodzice zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez studio fotograficzne „Malowanieświatłem”.

Studniowka-2024-01

Zdjęcie 1 z 69