Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Półfinał „Akademii Młodego Mechanika 2024 – Poznań”

Półfinał „Akademii Młodego Mechanika 2024 – Poznań”

W dniu 08.03.2024 r. w naszej szkole odbyły się półfinały do XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Do rywalizacji przystąpiło 5 dwuosobowych drużyn z klasy technik pojazdów samochodowych. W sumie w całej Polsce udział wzięło 6233 drużyny. Po zaciętej rywalizacji, z naszej szkoły weszły do finału „Akademii Młodego Mechanika 2024 – Poznań” aż trzy zespoły dwuosobowe tj. Mateusz Chudziak i Paweł Kwieciński – klasa IV Tps, Mateusz Ziętek i Bartosz Romanek – klasa III Tw/Tps oraz Bartosz Piskorek i Jakub Zaręba – klasa II Tps. Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki chłopaki!!! Życzymy czołowych miejsc w finałach, które odbędą się 4 kwietnia 2024 r. w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Samochodowych Poznań Motor Show.