Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

 „Młodzież zapobiega pożarom” …

 „Młodzież zapobiega pożarom” …

   W dniu 15.03.2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Bychawa odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (OTWP) pod hasłem: „Młodzież zapobiega pożarom” jest jedną z podstawowych form działalności prewencyjnej Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i komend Państwowej Straży Pożarnej. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Turniej ma formę eliminacji kolejnych szczebli: eliminacji środowiskowych, gminnych powiatowych, wojewódzkich oraz ogólnokrajowych. 

   W kategorii szkół ponadpodstawowych udział wzięło 6 uczniów naszej szkoły. I miejsce zajął Paweł Ziętek. Gratulujemy finalistom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom osiągniętych wyników, a Pawłowi który zajął I miejsce życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbędą się już wkrótce.

Processed with VSCO with 6 preset

Zdjęcie 1 z 5