Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Dzień otwarty

Dzień otwarty

12 kwietnia w ramach Dnia Otwartego gościliśmy w naszej szkole ósmoklasistów, dla których przygotowaliśmy liczne atrakcje: zwiedzanie szkoły „Szlakiem Hubala” (mapka, pieczątki na każdym punkcie), paint ball, alkogoogle, pokaz broni – stoisko 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, konkursy – „ile osób zmieści się do malucha?”, przepychanie „lublinka” na czas, „pokój zagadek”, gry komputerowe, makijaż, fryzury, badanie włosów i skóry głowy mikrokamerą, maski naturalne
i peelingi, loterię, w której można było wylosować kosmetyki czy też gadżety.

Rozstrzygnięto konkursy dla klas 7-8 SP: ITHubal oraz konkurs plastyczny „Kobieta romantyczna”. Miały one na celu motywowanie uczniów do podejmowania nowych wyzwań związanych z zainteresowaniem zawodami.

ITHubal”:

1 miejsce – Milena Robak SP Bychawa

                2 miejsce – Michał Milanowski SP Bychawa

                3 miejsce – Stanisław Mituła SP Bychawa

„Kobieta romatyczna”:

                1 miejsce – Angelika Foc SP Bychawa

                2 miejsce – Weronika Flis SP Bychawa

                3 miejsce – Gabriela Luterek SP Bychawa

                Wyróżnienie – Daria Sak SP Bychawa

Mamy nadzieję, że piękna pogoda, wspaniała atmosfera (ognisko) tworzące klimat tej szkoły każdy z przybyłych mógł odczuć na własnej skórze. Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu.

ZAPRASZAMY DO HUBALA!!!

Dzien-otwarty-01

Zdjęcie 1 z 56