Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Rozstania nadszedł czas

Rozstania nadszedł czas

      26 kwietnia kolejny rocznik uczniów opuścił mury naszej szkoły. Uczniowie klas: V TWZ i V TPS pożegnali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i młodszymi kolegami. Z rąk dyrektora szkoły, wychowawców i przedstawiciela organu prowadzącego pana Krzysztofa Chmielika otrzymali świadectwa ukończenia technikum. Osoby, które osiągnęły bardzo dobre wyniki nauczania ,miały osiągnięcia sportowe ,angażowały się w prace samorządu otrzymały nagrody, dyplomy i statuetki. Były przemówienia, podziękowania w czasie których w niejednym oku zakręciła się łezka.
     Pożegnanie jakie przygotowali uczniowie klas IV wywołało natomiast salwy śmiechu. Pięć lat pobytu w murach szkoły uwiecznione na zdjęciach uświadomiło maturzystom jak szybko ten czas leci i jak bardzo się zmienili. Gala wręczenia „hubalczyków” rozbawiła wszystkich.”Gwiazdy, które pojawiły się na gali i wręczały nagrody w poszczególnych kategoriach .zostały przywitane gromkimi brawami. Uczniowie  nominowani w poszczególnych kategoriach zostali wyłonieni w drodze plebiscytu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale ,uścisk dłoni i fotkę z „gwiazdą”.
    Absolwentom życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym, realizacji planów i spełnienia marzeń w dorosłym życiu.

Pozegnanie-absolwentow-01

Zdjęcie 1 z 81