Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Wręczenie certyfikatów

Wręczenie certyfikatów

W czasie uroczystego zakończenia roku szkolnego klas maturalnych odbyło się podsumowanie wyjazdu do Bragi w ramach projektu Erasmus+. Uczestnicy projektu otrzymali certyfikaty potwierdzające odbycie stażu zawodowego w Portugalii.

 Gratulacje dla wszystkich uczestników projektu

Dziękujemy #Malowanieświatłem za piękne zdjęcia z uroczystości.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu.

Podziękowanie

W imieniu wszystkich uczestników stażu – praktyki zawodowej w ramach programu ERASMUS+, nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000115722, składamy na ręce Pani Barbary Długoszek serdeczne podziękowania za zorganizowanie praktyk zagranicznych, poświęcając swój cenny czas oraz za opiekę podczas dwóch tygodni praktyk w Bradze. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że otrzymaliśmy szansę, dzięki której wzbogaciliśmy się o nowe doświadczenia, zwiedziliśmy mnóstwo ciekawych miejsc, poznaliśmy niesamowitych ludzi oraz udoskonaliliśmy swoje umiejętności w zakresie naszego zawodu jak również języka angielskiego.

Wreczenie-certyfikatow-01

Zdjęcie 1 z 22