Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. mjr. Henryka Dobrzańskiego
w Bychawie

Dance with me

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła została partnerem w projekcie Erasmus+ „Edukacja szkolna”. Tytuł nowego projektu to „Dance with me”. Numer projektu 2020-1-IT02-KA229-079184_4. Formalnie realizacja projektu rozpoczęła sie już we wrześniu ale ze względu na Covid-19 działania projektowe zostały zawieszone. Przewidywany okres realizacji projektu: 01.09.2020 – 31.08.2022 r. Całkowita kwota projektu: 145,786 euro. Dofinansowanie przyznane szkole: 27,344 euro.   Partnerami projektu zostały szkoły z WłochHiszpaniiChorwacji i Turcji. W czasie realizacji projektu zaplanowane jest pięć mobilności dla uczniów i nauczycieli. W projekcie z ramienia naszej szkoły weźmie udział około 50 uczestników. Szkolnym koordynatorem projektu jest Pani Katarzyna Maciejczyk.   Projekt koncentruje się na dialogu międzykulturowym, poznaniu różnych kultur, zwyczajów i ludzi. Będzie to okazja do doskonalenia umiejętności językowych jak również  tych związanych z tańcem i muzyką.